0

Bright Boho

Torebka to nieodzowny dodatek kobiety. Niejedna z nas ma po kilka egzemplarzy w swojej szafie.
Bo odpowiednia torebka może być uzupełnieniem stroju czy jednym elementem, który nada styl. Folkowych torebek na rynku jest mnóstwo, dlatego też postanowiłam rozpocząć cykl postów na temat torebek w folkowym wydaniu bo jeden post to za mało aby opisać Wam je wszystkie. 

Pierwszą marką, którą Wam chcę przedstawić jest Bright Boho, warszawski sklep etniczny, który oferuje ręcznie (!!!) robione produkty. Bright Boho na swojej stronie przedstawia się jako marka pozwalająca 'bawić się modą’, i tak jest – torebki, które znajdziecie na ich stronie, wpisują się we współczesne trendy (np.: tegoroczne frędzle), ale nie interpretują tej mody dosłownie – bawią się nią!

Torebki tej marki są oszałamiające. Mnogość kolorów i bogate zdobienia to ich charakterystyczna cecha. Producenci nie boją się niczego, frędzle, hafty, różne faktur – to wszystko znajdziecie w Bright Boho.

W ofercie możecie znaleźć wszystkie typy torebek od małych haftowanych listonoszek po wielkie worki. A oferta jest imponująca, uwierzcie mi. Wprawdzie większość wzorów wyraźnie jest inspirowana kulturą wschodu, ale jest kilka perełek, które idealnie wpasują się do folkowych stylizacji inspirowanych podhalańskimi wzorami. 

 

Moje serce skradła Boho Rose Goddes – skórzana haftowana torebka na ramię. Kolorowe haftowane wzory czerwonych róż od razu przykuwają uwagę i przywodzą na myśl hatyna góralskich gorsetach.

A Wy? Macie już swoje typy?

Jeśli chcecie przeglądnąć pełną ofertę marki Bright Boho możecie zajrzeć tu

Zdjęcia: Bright Boho. 

Leave a Reply