1

Folk Design

Pierwszy post o modzie musi być o najlepszej (moim subiektywnym zdaniem) marce Folkowej, czyli o Folk Design Anety Larysy Knap. Na stronie marki można przeczytać, że powstała z marzeń o połączeniu tradycji z nowoczesnością. Nic dodać, nic ująć! Za każdym razem kiedy pojawiają się nowe produkty zaskakuje mnie w nich miks obecnych trendów z góralskimi wzorami. Tylko Folk Design tak potrafi.

Jeden post to za mało, żeby pokazać imponujące portfolio marki, więc tym razem skupimy się tylko na sukienkach, w końcu mamy lato!

Skoro lato to neonowe kolory są jak najbardziej wskazane. Bo teraz jest właśnie pora na to, żeby bawić się kolorami. Więc zacznijmy od neonów.

Żółta sukienka z zieloną chustą jest po prostu boska! Ale nie sztuką jest naszyć chustę na sukienkę, sztuką jest idealnie ją wykończyć. Bo diabeł tkwi w szczegółach. I w przypadku tej sukienki tymi szczegółem jest wykończenie, popatrzcie na pas czy wykończenie dekoltu. To jest właśnie majstersztyk.

Chciałam Wam jeszcze pokazać inne oblicze marki. Pozornie niepasujące do siebie wzory, w tych sukienkach idealnie współgrają ze sobą. Mam tu na myśli kratki i folkowe zdobienia.

http://www.folkdesign.pl/
http://www.folkdesign.pl/

Co mnie najbardziej zachwyca w tych sukienkach? Nietuzinkowość i delikatna ekstrawagancja w łączeniu wzorów i faktur. To właśnie powoduje, że obok sukienek Anety Larysy Knap nikt nie może przejść obojętnie!

1 thought on “Folk Design”

Leave a Reply