O mnie

Zawodowo od ponad pięciu lat związana jestem z procesem wytwarzania oprogramowania. Uwielbiam nowoczesne technologię, wykonuje strony internetowe i w ciągu dnia żyję informatyką.

Moje życie jak widzicie, nie tylko ogranicza się do IT :). Wychowałam się w Krościenku, przepięknej miejscowości położonej w sercu Pienin, od dzieciństwa otaczała mnie kultura góralska.

Naturalne więc było, że po przeprowadzce do Krakowa będę chciała nadal mieć kontakt z moim ukochanym folklorem góralskim. Pojawiło się nowe hobby: wyszukiwanie wszystkiego co góralskie i nowoczesne zarazem. Z czasem okazało się, że jest tego dużo.

Założyłam więc pofolkuj.pl -jest to portal, na którym chcę umieszczać wyroby, które w nowoczesny sposób wykorzystują wzornictwo ludowe i artykuły na temat folkowej muzyki. Tak aby każdy kto kocha kulturę góralską, znalazł coś dla siebie.

Nie jestem jednak typem, który na tym poprzestał :).

Założyłam markę Śwarne Buty, oferującą buty i dodatki inspirowane wzorami ludowymi, którą obecnie należy do jednego z najlepszych producentów butów na Podhalu.

W 2016 roku postanowiłam rozpocząć naukę gry na skrzypcach i przeprowadzić się bliżej mojej małej ojczyzny. Obecnie mieszkam w Nowym Targu, pracuje zdalnie dla jednego ze StartUpów z Francji , a  moje życie to mieszanka IT i ludowości i mam nadzieję, że zostanie tak jak najdłużej :).

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować w sprawie współpracy/ pomysłu na artykuł napisz: [email protected]