O mnie

Zawodowo od ponad dwóch lat związana jestem z procesem wytwarzania oprogramowania, najpierw jako inżynier do spraw jakości oprogramowania. Obecnie pracuję w Krakowie jako Team Leader zespołu aplikacji mobilnych. Uwielbiam nowoczesne technologię, wykonuje strony internetowe (zobacz moje portfolio na mojej stronie)  i w ciągu dnia żyję informatyką.

Moje życie jak widzicie, nie tylko ogranicza się do IT :). Wychowałam się w Krościenku, przepięknej miejscowości położonej w sercu Pienin, od dzieciństwa otaczała mnie kultura góralska. Naturalne więc było, że po przeprowadzce do Krakowa będę chciała nadal mieć kontakt z moim ukochanym folklorem góralskim. Pojawiło się nowe hobby: wyszukiwanie wszystkiego co góralskie i nowoczesne zarazem. Z czasem okazało się, że jest tego dużo.

Założyłam więc pofolkuj.pl -jest to portal, na którym chcę umieszczać wyroby, które w nowoczesny sposób wykorzystują wzornictwo ludowe i artykuły na temat folkowej muzyki. Tak aby każdy kto kocha kulturę góralską, znalazł coś dla siebie.

Nie jestem jednak typem, który na tym poprzestanie, jeden portal to dla mnie za mało.

W 2014 roku założyłam swoją własną markę: Śwarne Buty, oferującą buty i dodatki inspirowane wzorami ludowymi. W roku 2015 powstał portal pofolkuj.pl. Na tym nie koniec :). W 2016 rozpoczęłam naukę gry na skrzypcach.

Teraz moje życie to mieszanka IT i ludowości i mam nadzieję, że zostanie tak jak najdłużej :).

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować w sprawie współpracy/ pomysłu na artykuł napisz: agnieszka@pofolkuj.pl