Sukienka z haftem angielskim
2

Suknie Ślubne cz.3

Sezon Ślubny w pełni więc nadszedł najwyższy czas na artykuł, w którym znowu pojawią się Suknie Ślubne.
Tym razem postanowiłam pokazać Wam kilka inspiracji na oryginalne folkowe suknie Ślubne. 

Bo przecież nie zawsze suknia musi być z gorsetem i w kształcie syreny. Każda z nas ma inne wyobrażenie na temat tej jednej, idealnej sukni ślubnej.

Często jednak takiej sukni nie można znaleźć w salonach Ślubnych. W takim przypadku z pomocą przychodzą profesjonalne salony krawieckie, które potrafią wykonać cuda :).

Ale aby takie cuda wykonać, krawcowa musi mieć inspirację. Poniżej przygotowałam dla Was zestawienie inspiracji, które możecie kupić w internecie lub wykorzystać jako inspirację do stworzenia swojej idealnej sukni.

Lato 2016 to lato, w którym królują koszulki z odkrytymi ramionami i bluzki z falbankami. A co gdyby ten trend wykorzystać w sukni Ślubnej?

Suknia Ślubna Folk

Ale na tym nie koniec. Od kilku lat coraz bardziej modny staje się styl boho.

W Polsce jest już kilka marek sprzedających suknie w tym stylu (m.in. Boso), ja jednak znalazłam za granicą inspirację z haftami ludowymi, w której się zakochałam od pierwszego wejrzenia.

Boho suknia Ślubna
freeheartproject.com

Wolicie pozostać w bardziej eleganckim stylu to od kilku lat króluje w Modzie Ślubnej odsłanianie pleców w Sukniach.

Jak się domyślacie, kolejna inspiracja dotyczy właśnie sukni z delikatnie odkrytymi plecami, oczywiście w ludowym wydaniu!  W tym przypadku suknia jest haftowana w meksykańskie ludowe wzory, ale jestem pewna, że nasze hafty będą wyglądały równie pięknie:

Suknia ślubna haftowana
etsy.com

Suknię możecie kupić na portalu etsy.com.  Zachęcam Was do przeglądnięcia etsy.com – znajdziecie tam mnóstwo inspiracji, a może od razu wpadnie Wam w oko jakaś suknia?

Lato w tym roku jest słoneczne i wiele z nas ma już piękną opaleniznę.

Dla Pań, które chcą pokazać swoje sexy nogi mam coś ekstra :). Dwie suknie w wersji mini. Pierwsza jest ozdobiona tak zwanym haftem białym (lub angielskim), druga jest zszywana z koronki, materiału z wzorem i kremowego materiału.

Sukienka z haftem angielskim
pinterest.com

 

[aktualizacja] Podobną sukienkę można zamówić również w Atelier Marii Fedro (robiona na indywidualne zamówienie). Poniżej zdjęcie.

haftowana biała sukienka, biały haft, haft richelieu

suknia haftowana
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13445342_1130322256990420_2997721987190927212_n.jpg?oh=20f28029aef5301016b026cad992804b&oe=57D1638D

I jak Wam się podobają takie folkowe suknie Ślubne?

 

2 thoughts on “Suknie Ślubne cz.3”

Leave a Reply