0

Pierścionki & Obrączki Folk

Biżuteria dla kobiety bardzo często jest czymś osobistym. Pierścionki, obrączki, kolczyki, naszyjniki muszą wyrażać naszą osobowość. Niestety (o czym już pisałam w artykule: Biżuteria), na rynku nie ma zbyt dużego wyboru firm, które robią pierścionki lub obrączki stylizowane na ludowe :).  Mam jednak dla Was dobrą wiadomość – w tym momencie na rynku są już dwie pracownie, które oferują biżuterię inspirowaną góralskim wzorami.

Pierwsza to Pracownia Złotnicza WW ( http://ww1978.com/), o której już niejednokrotnie wspominałam, i jestem ogromną fanką wyrobów Pana Przemysława.

Góralski Pierścionek z sercem
Góralski Pierścionek z sercem
Góralski Pierścionek z rozetą
Góralski Pierścionek z rozeta

Oferta pracowni powiększyła się ostatnio o przepiękny pierścionek zaręczynowy:

Zaręczynowy pierścionek góralski
http://1618.design

Druga to zupełna nowość :). Mariusz Deka,  znany w Krakowie artysta, który tworzy obrączki dla Indywidualistów, stworzył dla mnie przepiękną szeroką, srebrną obrączkę, inspirowaną góralskimi wzorami.

Obrączka z góralskim wzorem
Obrączka z góralskim wzorem, do kupienia: Deka.biz.pl

Choć obrączka wydaje się szeroka, jest bardzo wygodna dzięki delikatnie zaokrąglonym brzegom a na dłoni wygląda przepięknie.

Szerokość obrączki i precyzyjnie wykonany wzór powoduje, że nie pozostaje ona niezauważona na dłoni.

Obrączka z góralskim wzorem
Obrączka z góralskim wzorem

Obrączka będzie dostępna w regularnej sprzedaży w przyszłym tygodniu. Jej cena będzie około 250 zł.

Jestem zachwycona produktami obydwóch producentów, więc Panowie, jeśli szukacie prezentu dla swoich kobiet- góralek odwiedźcie strony obydwóch producentów ( Pracownia WWDeka) i koniecznie kupcie coś z ich oferty.

Leave a Reply