folkowe suknie ślubne, haftowane, ludowe
3

Ludowe Suknie Ślubne cz 5

Sezon ślubny coraz bliżej. Część z Was już pewnie ma suknie ślubną, część pewnie czeka na pierwsze przymiarki ale na pewno znajdą się wśród Was takie, które jeszcze szukają „tej jedynej”.  Dlatego też mam dla Was kolejny wpis z inspiracjami, w którym znajdziecie ludowe suknie ślubne.

Suknia Pilar Studio

Pamiętacie jak w poprzednim wpisie pokazywałam Wam suknie ślubną z materiałem tiulowym i tybetem pod spodem? Oferta była na OLX ale jeśli interesuje Was ten model sukni w innym rozmiarze, znajdziecie ją na Pilar -Studio Sukni Ślubnych:

http://www.pilarstudiomody.pl/suknie-slubne-kolekcja-2015

Suknia z OLX

Kolejna suknia ślubna pochodzi ze strony olx.pl i jest suknią używaną, którą możecie kupić. Jest jednak tak piękna, że postanowiłam umieścić ją w dzisiejszym wpisie.

Góralska suknia ślubna haftowana
https://www.olx.pl/oferta/suknia-slubna-recznie-haftowana-motyw-goralski-CID49-IDiuI7B.html#1f05dfa1e9
https://www.olx.pl/oferta/suknia-slubna-recznie-haftowana-motyw-goralski-CID49-IDiuI7B.html#1f05dfa1e9

Suknie „High Fashion”

Kolejna suknia jest projektu Alexandra McQueena. Jest prosta ale bogato zdobiona haftem, a przede wszystkim ma ciekawy krój.

https://pl.pinterest.com/pin/48484133469397445/

Ta suknia mogłaby być suknią ślubną – ale też sukienką na wielkie wyjście. Delikatna, z lejącego materiału z pięknymi wzorami kwiatowymi na dole.

https://pl.pinterest.com/pin/48484133468732680/

Haftowane suknie

Poniższa suknia jest bardzo mocno zabudowana, ale przykuwa uwagę bogatymi haftami.

https://pl.pinterest.com/pin/526428643925442168/

Wróćmy jednak do „bardziej kobiecych” sukni. Prosty, gorsetowy fason z pięknymi haftami w kontrastowym kolorze. Taki fason i zdobienie na pewno będzie przykuwało uwagę zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Suknia ślubna z haftowanym gorsetem
http://helvien.ro/eva

Dwie kolejne inspiracje to suknie ze Słowacji. Obydwie pięknie ozdobione haftem kwiatowym, aczkolwiek każda z nich zupełnie innym stylu.

Suknia ślubna z haftowanym pasem
https://www.sashe.sk/bazu/detail/modrotlac
Suknia ślubna haftowana w ludowe wzory
https://www.sashe.sk/moja-handmade-svadba2?lp=1&lw=1#-1

Jak Wam się podobają suknie? Wybrałyście już „tą jedyną”? A może macie inne inspiracje, które powinny się pojawić na pofolkuj.pl? Koniecznie dajcie znać w komentarzu!

3 thoughts on “Ludowe Suknie Ślubne cz 5”

  1. Suknia nr 1 ze Słowacji jest przecudna, szkoda że link prowadzi do aukcji, której przedmiotem są kolczyki. Podejrzewam, że nie znajdę źródła do samej sukni?

  2. Linki są linkami do miejsc z których pochodzą zdjęcia :), czasem są to linki bezpośrednio do producentów sukien, czasem jednak są to linki do aukcji z innymi rzeczami ponieważ stamtąd pochodzą zdjęcia.
    Zachęcam do skontaktowania się z producentem kolczyków, na pewno wiedzą skąd pochodziła suknia użyta do sesji zdjęciowej kolczyków 🙂

Leave a Reply